Vereség a fehéroroszoktól is

InfoRádió / MTI
2006. szeptember 9. 17:48
A magyar női kosárlabda-válogatott második Európa-bajnoki selejtező-mérkőzésén is kikapott, ezúttal 56-48-ra a fehéroroszoktól.

A nyitókörben görögökkel szemben alulmaradt magyarok közül egyedül Cserny Réka volt eredményes az első 6 percben, ekkor a hazaiak már 13-6-ra vezettek.

A 15. percben Károlyi Andreának köszönhetően mindössze egy pontra olvadt a különbség, de nagyszünetre ismét elléptek a fehéroroszok (28-23).

A térfélcsere volt 32-32 is az állás, de a vezetést nem sikerült megszerzni, majd a minszki meccs záró negyedében volt tíz pont is a hátránya a magyar csapatnak, amely a harmadik fordulóban, szerdán a bulgáriai Pravecben lép pályára.