Újabb magyar vereség Eb-selejtezőn

InfoRádió / MTI
2006. szeptember 9. 19:58
A magyar férfi kosárlabda-válogatott ismét elveszített egy Európa-bajnoki selejtező-mérkőzést. Gulyás Róbertéket a negyedik fordulóban Debrecenben az oroszok győzték le 76-70-re.

A magyar csapat esélye a kijutásra ezzel gyakorlatilag nullára csökkent. Korábban Meszlényi Róbert együttese csak egyszer győzött.