Simán nyert a Manchester United

2006. március 26. 20:08
A Manchester United hazai pályán 3-0-ra nyert a kiesés ellen küzdő Birmingham City ellen az angol labdarúgó Premier League 31. fordulójában.

A meccs gyakorlatilag negyed óra alatt eldőlt: Taylor öngólja és Giggs találata után kétség sem férhetett a hazaiak sikeréhez. A végeredményt Rooney állította be a hajrában.

A negyedik helyre pályázó Bolton remek összecsapáson 4-3-ra kikapott a Middlesbrough pályáján, míg a Charlton 3-1-re nyert a vendég Newcastle United ellen.

Spanyolországban a Valencia 1-0-ra veszített a Sevilla otthonában, így maradt a negyedik a tabellán.

További eredmények: Celta Vigo-Mallorca 2-0, Getafe-Real Sociedad 2-1, Santander-Zaragoza 0-0, Espanyol-Alavés 0-0.

Az olasz élvonal nagycsapatai szombaton léptek pályára. A követőbolyból a Chievo 2-2-es döntetlent harcolt ki az Ascoli pályáján, míg a Lazio hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Sampdoriát.

További eredmények: Cagliari-Reggina 0-2, Empoli-Livorno 2-1, Messina-Udinese 1-1, Palermo-Treviso 1-0, Siena-Lecce 1-2.

Hollandiában a Feyenoord meglepetésre 2-0-ra kikapott a vendég Den Haagtól.

Két eredmény a német Bundesligából: Kaiserslautern-Mönchengladbach 3-0, Bielefeld-Nürnberg 0-0.