Vereségek az Euroligában: nem jutott döntőbe a Sopron

InfoRádió / MTI
2006. február 24. 18:49
A Sopron és a Pécs is kikapott a női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második meccsén. A vereség a soproniak számára duplán fájó, mivel a második meccset is elveszítették és így nem jutottak a Final Fourba, a pécsiek szerdán hazai pályán harcolhatják ki a döntőbe jutást.

Nem jutott a női kosárlabda Euroliga négyes döntőjébe a Sopron, mivel hazai pályán a negyeddöntő második mérkőzésen is kikapott a francia Valenciennes-től. A soproniak ezúttal hazai pályán maradtak alul 74-69-re.

A Pécs 79:70-re kapott ki a litván Vilnius otthonában. Az első meccsen a pécsiek hazai pályán 79:66-ra győztek, így összesítésben 1:1 az állás az egyik csapat második sikeréig tartó párharcban. A továbbjutást eldöntő harmadik találkozó szerdán lesz Pécsett.