Bosszúállás rakétákkal

InfoRádió / MTI
2007. május 5. 09:56
Palesztin területről indított hat rakéta csapódott be a dél-izraeli Szderót településen. Senki nem sérült meg.

Az akció végrehajtásáért az Iszlám Dzsihád radikális palesztin mozgalom vállalta a felelősséget.

A szervezet rádióadója szerint a rakétacsapás megtorlás azért, mert pénteken az izraeli katonák megöltek három palesztin fegyverest Ciszjordánia északi részén.