Idén karácsonykor is felfüggeszti a kikapcsolásokat az E.ON

Infostart
2015. december 14. 14:30
Az ünnepekre való tekintettel az E.ON csoport 2015. december 16-tól 2016. január 6-ig felfüggeszti a tartós számlatartozások miatti kikapcsolásokat az érintett lakossági ügyfeleinél - közölte a társaság.

Az E.ON a tartós számlafizetési gonddal küzdő családok helyzetének ünnepi időszak alatti megsegítése céljából a 63 napot meghaladó tartozás miatti kikapcsolásokat a 2015. december 16. és 2016. január 6. közötti időszakban szünetelteti - részletezte a a társaság a közleményében.

Ezzel az önként vállalt kikapcsolási moratóriummal kíván a vállalat csoport hozzájárulni ahhoz, hogy a karácsony és a szilveszter körüli ünnepi időszakban minden ügyfele számára biztosított legyen az energiaellátás, és így az otthon melege és fénye - írta az E.ON.

A kikapcsolási eljárás felfüggesztése mindazon lakossági ügyfelek felé érvényes, akik a vállalatcsoport E.ON Energiaszolgáltató Kft. kereskedőjével állnak szerződéses viszonyban - részletezték.

Hozzátették: az önkéntes vállalás más energiakereskedővel szerződött, illetve nem lakossági ügyfelekre nem vonatkozik.