A Magyar Reklámszövetség Nagy Bálintot választotta elnökének. A testület alelnöke Mezriczky László lett.
A szövetség közgyűlésén az eddigi elnök, Levendel Ádám bejelentette, hogy két ciklus kitöltése után nem kívánja újra jelöltetni magát.
A Magyar Reklámszövetség új elnöke Nagy Bálint, a Magyar Telekom év végével leköszönő kommunikációs igazgatója lett, aki az elmúlt hat esztendőben az elnökség tagja volt.
A Reklámszövetség alelnökévé választották Mezriczky Lászlót, a Magyar Telekom január 1-jével hivatalba lépő kommunikációs igazgatóját, valamint Novák Pétert, a Kirowski ügyvezető igazgatóját.