Zalán

verrasztó dávid

2019.03.23. 20:36

Hosszú és Verrasztó újabb sikerei Marseille-ben

Hosszú Katinka 200 méteres vegyesúszásban és 200 méter pillangón, Verrasztó Dávid pedig 400 méter vegyesen győzött a Golden Tour elnevezésű versenysorozat marseille-i állomásának szombati napján.
2019.03.17. 16:34

Hosszú Katinka dögös szerkóban feszít

Hosszú Katinka új utakon jár, egymás után mutatja be a Nemzetközi Úszó Ligában szereplő új csapatának tagjait - egy nappal korábban Verrasztó Dáviddal posztolt közös fotót. Ezután, a hosszú hétvégén azért belefért egy vagány divatfotó és egy üzenet is.
2018.11.17. 14:05

Hosszú Katinka győzelemmel búcsúzott Szingapúrtól

Hosszú Katinka nyerte a 200 méter vegyes döntőjét szombaton az úszó világkupa-sorozat utolsó, szingapúri rövidpályás állomásának harmadik, befejező napján. Ezzel együtt a háromszoros olimpiai bajnok maradt a második helyen a vk összetett pontversenyében a címét megvédő svéd Sarah Sjöström mögött.
2018.09.29. 18:38

Hosszú Katinka nem tud leállni

Hosszú Katinka a nyitónapi két elsőség után egy arany- és egy bronzérmet nyert az úszók világkupájának eindhoveni rövidpályás állomásán, a második versenynapon.
2018.08.09. 18:46

Újabb magyar arany az úszó Európa-bajnokságon

A címvédő Verrasztó Dávid aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a Glasgow-ban zajló viadalon. A 16 éves Késely Ajna ezüstérmes 400 méter gyorson, míg Burián Katalin bronzérmet nyert 200 méter háton.
2018.08.09. 11:57

Verrasztó és Késely is a legjobb idővel döntős az úszó Eb-n

Verrasztó Dávid 400 méter vegyesen, Késely Ajna pedig 400 méter gyorson egyaránt a legjobb idővel, míg a 4x100 méteres vegyesváltók közül a férfi a második, a női nyolcadik helyen jutott döntőbe a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság csütörtöki zárónapján.
2018.07.29. 09:27

Bevonták Verrasztó Dávid jogosítványát

A kézilabdázó Tomori Zsuzsanna után újabb sportolót értek ittas vezetésen. Az úszó Verrasztó Dávid jogosítványát bevonták, szponzori gépkocsiját elvették.
2018.06.14. 20:52

Hosszú Katinka újabb győzelme

Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is begyűjtött egy-egy aranyérmet csütörtökön a Mare Nostrum úszóverseny-sorozat második, barcelonai állomásán.
2018.04.07. 20:54

Verrasztó Dávid két újabb aranyat szerzett

Verrasztó Dávid a pénteki első és harmadik hely után szombaton két győzelemmel folytatta szereplését az úszók Golden Tour elnevezésű franciaországi sorozatának harmadik, befejező állomásán Marseille-ben.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.