Elek, Endre

rasovszky kristóf

2019.07.13. 08:24

Vizes-vb: máris itt az első magyar aranyérem

A nyílt vízi úszók legrövidebb számában, 5 km-en győzött Rasovszky Kristóf a Dél-Koreában zajló viadalon. Nyílt vízi úszásban még soha nem volt magyar világbajnok.
2019.02.15. 10:35

Úszótörténelmi pillanat Rasovszky Kristóf Európa legjobbja

Az Európa legjobbjait díjazó LEN Awards-szavazások 2008 óta íródó történetében első ízben győzött magyar férfi nyíltvízi úszó: a glasgow-i Európa-bajnokságon két arany- és egy ezüstérmet szerző Rasovszky Kristóf végzett az első helyen. Hosszú Katinka második lett a nők között.
2018.09.01. 17:09

Az új magyar úszócsillag sikerének titka

Az elmúlt hetekben halmozta a sikereket a nyílt vízi úszó Rasovszky Kristóf. A Balaton Úszó Klub versenyzője a glasgow-i Európa-bajnokságon két arany- és egy ezüstérmet nyert, majd múlt hét végén győzött az Európa-kupa-sorozat koppenhágai állomásán is.
2018.08.25. 15:42

Rasovszky Kristóf Dániában is győzött

Rasovszky Kristóf szombaton, a számára két aranyat és egy ezüstöt hozó glasgow-i Európa-bajnokság után két héttel a nyíltvízi Európa-kupa-sorozat ötödik állomásán, a dán fővárosban is győzött.
2018.08.12. 16:30

Rasovszky Kristóf uralni tudta a fájdalmat

A táv felénél már mindene fájt Rasovszky Kristófnak, de edzője szerint "uralni tudta a fájdalmat is", ennek is köszönhetően győzött 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.
2018.08.10. 16:20

Szombaton döntenek Rasovszky Kristóf óvási ügyéről az úszó Eb-n

Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete szombaton hoz döntést a magyarok óvásával kapcsolatban, amelyet azt követően nyújtott be a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ), hogy Rasovszky Kristóf úgy lett ezüstérmes csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán, hogy a győztessel tizeddel azonos idővel csapott célba.
2018.06.30. 21:28

Rasovszky ismét versenyt nyert

Rasovszky Kristóf a márciusi, Eilatban rendezett verseny után a hosszútávúszók Európa Kupa-sorozatának barcelonai állomásán is győzött a 10 kilométeres távon.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.