Szabina

puskás akadémia

2020.10.25. 21:35

Több mint két hónap után nyert újra bajnokit a DVTK

A forduló előtt még sereghajtó Diósgyőri VTK 3-0-ra legyőzte a második félidő nagyobb részében emberhátrányban futballozó vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2020.09.12. 22:00

A Fehérvár rögvest a tabella élére hajrázott

A MOL Fehérvár FC a hajrában szerzett gólokkal 3-1 arányban legyőzte a vendég Puskás Akadémiát szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójában. Sikerének köszönhetően Márton Gábor együttese a tabella élére ugrott.
2020.08.27. 23:45

A Honvéd és a Fehérvár is versenyben maradt, de megszenvedett érte

Három magyar csapat lépett pályára a labdarúgó Európa-liga 2020–2021-es idényének első selejtezőjében. A MOL Fehérvár és a Bp. Honvéd 120 perces csatára kényszerült, előbbi tizenegyesekkel továbbjutott. Utóbbi egy öngóllal- A Puskás Akadémia sima vereséget szenvedett Svédországban, s kiesett.
2020.08.27. 18:28

Magyarok az Európa-ligában: háromból kettő

A két itthon játszó magyar csapat, a MOL Fehér és a Bp. Honvéd továbbjutott, az idegenben pályára lépő Puskás Akadémia kiesett a labdarúgó Európa-ligából.
2020.08.26. 14:30

Veteránokat nevezett a Puskás Akadémia

A legfinomabb megfogalmazás szerint is különleges előzmények után várja a Puskás Akadémia FC története első nemzetközi kupamérkőzését. A sárga-kékek ellenfele csütörtök este idegenben a svéd Hammarby lesz.
2020.06.27. 21:56

A Puskás Akadémia mehet az Európa-ligába

A bajnok Ferencváros győzelemmel zárta a 2019–2020-as idényt, s ez már eldöntötte, hogy a Puskás Akadémia végez a harmadik helyen. A felcsúti legénység nyert a Bp. Honvéd ellen 2-1-re, így négypontos előnnyel zárt a Mezőkövesd előtt.
2020.06.27. 13:12

Ma minden eldől az OTP Bank Ligában

Ma délután zárul az OTP Bank Liga, a labdarúgó NB I 2019–2020-as idénye. A legfontosabb két, még nyitott kérdés: melyik csapat lesz a harmadik és melyik csapat esik ki a Kaposvári Rákóczi mellett.
2020.06.24. 21:10

A Puskás Akadémia fellépett a harmadik helyre

A mérkőzés utolsó lövésével Meissner gólt szerzett, s ezzel a Puskás Akadémia elvitt egy pontot Kisvárdáról. Az utolsó forduló előtt a csapat egypontos előnybe került a Mezőkövesddel szemben a harmadik helyért vívott párharcban.
2020.06.17. 21:01

Harmadik helyre ugrott a Puskás Akadémia

A Paks 3-0-ra legyőzte a már kiesett Kaposvárt, így a Debrecen minden korábbinál nehezebb helyzetbe került az OTP Bank Liga 30. fordulójában. A Puskás Akadémia 2-1-re győzött Diósgyőrben.
2020.06.13. 20:54

Nagy bajban az újra döntetlent játszó DVSC

Egyre nehezebb helyzetben a Debreceni VSC az OTP Bank Ligában. A Loki továbbra is nyeretlen, ezúttal a Puskás Akadémia ellen otthon játszott döntetlent. A forduló további eredményeitől biztos, hogy a DVSC marad az utolsó előtti helyen, négy fordulóval a bajnokság befejezése előtt.
2020.06.10. 21:11

Utolsó perces góllal nyert a Puskás Akadémia a Rákóczi ellen

Ha nagy nehezen is, de megszerezte a győzelmet a Puskás Akadémia csapata a már biztos kieső Kaposvári Rákóczi ellen a Pancho Arénában. A labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának második szerdai mérkőzésén Knežević, Tamás, illetve Szakály szerezték a gólokat.
2020.05.30. 13:12

Orbán Viktor: haptákban futballozni nem lehet, csak menetelni

A futball mindig vigasz és elégtétel volt a magyar ember számára - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia alapítója Felcsúton, ahol bemutatták a Labdarúgás és tudomány című tanulmánykötetet.