Ákos, Bátor

orosz nagydíj

2020.09.27. 14:58

Orosz Nagydíj - Bottas nyert Hamilton büntetése után

Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjat Szocsiban, miután címvédő és hatszoros világbajnok csapattársát, az összetett pontversenyben vezető Lewis Hamiltont a futam közben 10 másodperces időbüntetéssel sújtották.
2019.09.29. 15:04

Hamilton nem hagyta ki a ziccert

Az ötszörös világbajnok és címvédő Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjat, kihasználva a lehetőséget, ami Vettel kiesése jelentett neki.
2019.09.28. 15:35

Ismét Leclerc indulhat az élről

Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája nyerte a Formula-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
2019.09.24. 17:37

Két Schumacher versenyez Szocsiban

Michael és Ralf Schumacher fia, Mick és David is rajthoz áll a hétvégén a Forma-1-es Orosz Nagydíj betétfutamaiban.
2018.09.30. 14:47

Hamilton nyerte az Orosz Nagydíjat

A címvédő és négyszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjat, s a sikerrel újabb nagy lépést tett ötödik vb-diadala felé.
2018.09.29. 15:15

Mercedes-fölény Szocsiban

Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
2017.04.29. 16:21

Ferrari indulhat az élről

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az első rajtkockából.
2016.05.02. 11:18

Nem volt összeesküvés az Orosz Nagydíjon

Cáfolta az összeesküvésről szóló híreszteléseket a Forma-1-es Mercedes csapat, melynek címvédő pilótája, Lewis Hamilton példátlan pechsorozattal kezdte az idényt.
2016.04.30. 15:35

Orosz Nagydíj - Rosberg rajtol az élről

A világbajnoki pontversenyben vezető Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Formula-1-es Orosz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indul majd az első rajtkockából.
2016.04.29. 21:08

Orosz Nagydíj - Vettel öthelyes büntetést kapott

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettelt váltócsere miatt öt hellyel hátrébb sorolják az időmérőn elért eredményéhez képest a vasárnapi Formula-1-es Orosz Nagydíj rajtrácsán.