Móric

nyíltvízi úszás

2019.08.04. 10:09

Rasovszky Kristóf felegerészte magát az első helyre - újabb arany

Rasovszky Kristóf a kanadai Lac Meganticban rendezett 10 kilométeres viadalon is elsőként ért a célba, így 2012 óta az első férfi versenyző, aki három egymást követő Világkupa-viadalon tudott győzni, így szinte biztosra vehető, hogy megnyeri az összetettet is. Olasz Anna bronzéremmel zárt a nők futamában.
2019.07.19. 07:47

Asztmás rohamot kapott a vízben Gyurta Gergely a világbajnokságon

Nincs magyar érem 25 kilométeren: a nőknél Olasz Anna a 6., Sömenek Onon Kata a 8. helyen végzett, a férfiaknál Gyurta Gergely 10. lett a nyíltvízi úszók 25 kilométeres viadalán a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság pénteki napján.
2019.07.17. 07:03

Szemen rúgták a magyar úszót a vb-n

Olasz Anna a 17., Rohács Réka pedig a 18. helyen végzett a nyíltvízi úszók női 5 kilométeres versenyében a Koreai Köztársaságban zajló világbajnokság szerdai napján.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.