Izsó

női labdarúgás

2019.08.10. 15:06

Másodszor is győzött a Ferencváros

A Ferencváros női labdarúgócsapata 2-0-ra legyőzte a moldovai Agarista-SS Anenii Noi csapatát a Bajnokok Ligája-selejtező szombati, második fordulójában.
2019.06.28. 12:20

Jó hír érkezett Marozsán Dzseniferről

Marozsán Dzsenifer pályára léphet a német női labdarúgó-válogatott szombati negyeddöntős mérkőzésén a Franciaországban zajló világbajnokságon.
2019.01.16. 18:12

Újabb részletek a budapesti foci-BL-döntő ügyében

Nőnapon kezdődik a jegyértékesítés a május 18-ai nő labdarúgó Bajnokok Ligája-döntőre, amit a Groupama Arénában rendeznek - tudta meg az InfoRádió a Magyar Labdarúgó Szövetségtől. A cél a telt ház, vagyis 20 ezer néző.
2018.03.29. 18:42

Két magyar a labdarúgó BL elődöntőjében

Két magyar nemzetiségű játékos is bejutott a labdarúgó női Bajnokok Ligája elődöntőjébe. Van esély arra, hogy a május végi, kijevi döntőben egymás ellen, mindketten pályára lépjenek, ugyanis csapataik az elődöntőben elkerülték egymást.
2017.08.05. 19:02

Nézőcsúcs a női labdarúgó Eb-n

Már a vasárnapi döntő előtt kijelenthető, hogy nézőcsúcsot dönt a Hollandiában zajló női labdarúgó Európa-bajnokság: a kontinentális szövetség (UEFA) közlése szerint eddig összesen 211 863-an szurkoltak a helyszíneken.
2017.05.20. 11:15

BL-döntőre készül a legjobb magyar labdarúgó

Marozsán Dzsenifert választották az év legjobb női labdarúgójának a francia ligában. A magyar származású világklasszis az InfoRádiónak azt mondta, nagyon boldog hogy első évében a legjobb lett és a bajnoki címet is megszerezte a Lyon csapatával. A német válogatott tagjaként olimpiai és Európa-bajnok támadó szurkol a magyar női foci sikereiért.
2017.05.15. 19:17

A címvédő elleni duplával nyerte a bajnokságot az MTK

Idegenbeli váratlan sikerét követően az MTK nagy meglepetésre másodjára, hazai pályán is 1-0-ra legyőzte a JET-SOL Liga női labdarúgó NB I döntőjében a címvédő Ferencvárost, így története hetedik bajnoki címét ünnepelheti.
2016.12.18. 05:06

Török Gábor: majdnem százéves lemaradást kell behozni

A Magyar Labdarúgó Szövetség női bizottságának elnöke komoly reményeket fűz a sportágfejlesztési stratégiához. Török Gábor szerint az eredmények már érezhetők az utánpótlásban. A női válogatottól a következő évtizedben lehet elvárni az Európa-bajnoki részvételt – tette hozzá.
2016.08.04. 07:40

Már elkezdődtek az olimián a női labdarúgó-meccsek

A házigazda brazil válogatott 3-0-ra legyőzte a kínai együttest és a címvédő amerikai válogatott is győzelemmel kezdett a riói olimpia női labdarúgótornájának első, szerdai játéknapján.
2016.05.29. 19:27

A női és a férfi labdarúgás együtt jár

A női labdarúgás ott tud igazán fejlődni, ahol a férfi labdarúgás is színvonalas és eredményes - mondta a magyar női labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. Markó Edina szerint gyerekkorban a fiúk és lányok számára is hasonló képzést kell biztosítani.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.