Jenő

monacói nagydíj

2019.05.25. 16:29

Hatalmasat hibázott a Ferrari Monacóban

A címvédő és ötszörös világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája futotta a leggyorsabb kört a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzésén, így vasárnap ő rajtolhat az élről.
2019.05.25. 14:35

Charles Leclerc volt a leggyorsabb a szabadedzésen

A Ferrari 21 éves pilótája mögött Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája zárt a második helyen, míg csapattársa, az ötszörös világbajnok és címvédő Lewis Hamilton harmadik lett.
2019.05.23. 13:01

Hamilton remekül kezdett Monacóban

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Monacói Nagydíj csütörtöki első szabadedzésén.
2018.05.27. 17:32

Hetedik győzelmét szerezte meg Ricciardo

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Monacói Nagydíjat, amely csapata történetének 250. F1-es futama volt.
2018.05.26. 16:12

Ricciardo nyerte az időmérőt

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Formula-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről.
2017.05.27. 15:18

Räikkönen nyerte az időmérő edzést

A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Formula-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.