Jusztin

bajnokok ligája

2019.06.09. 16:23

Varga Dénessel majdnem megutáltatták a vízilabdát

Hazatért a Ferencváros BL-győztes vízilabdacsapata. Varga Zsolt vezetőedző szerint egy hosszú út végére ért az együttes, amely szombat este Hannoverben elhódította a Bajnokok Ligáját.
2019.06.05. 20:53

A szezon legkeményebb meccsei várnak a Fradira

A Ferencváros férfi vízilabdacsapata csütörtöktől Hannoverben, a Bajnokok Ligája nyolcas döntőjében szerepel, a negyeddöntőben a horvát Jug Dubrovnik lesz az ellenfele.
2019.06.04. 13:55

Lékai Máté: a Veszprémnek ennél több kell

A Vardar ellen, a kézilabda Bajnokok Ligája-döntő első félidejében nem játszott megfelelő szinten a Veszprém - ismerte el Lékai Máté. A csapat irányítója nem elégedett a szezonnal, de a generációváltás után jövőre is nekifutnak a céloknak.
2019.06.02. 19:42

Heroikus küzdelemben kapott ki a Veszprém

A Vardar Szkopje nyerte a férfi kézilabda Bajnokok Ligáját. Az észak-macedón együttes a kölni döntőben 27-24-re győzött a Veszprém ellen. A magyar bajnok szinte végig futott az eredmény után, egyetlen egyszer - 2-1-nél - vezetett, és bár a második félidőben többször is felvillant a remény a sikerre, nem sikerült egyenlítenie, így 2002 óta a negyedik ezüstérmét szerezte a sorozatban.
2019.06.02. 14:27

Klopp: láttak már csapatot üres tankkal így harcolni?

Jürgen Klopp, az FC Liverpool vezetőedzője profi karrierjük legszebb éjszakájának tartja a szombat estét, amikor a labdarúgó Bajnokok Ligája madridi fináléjában 2-0-ra legyőzték a Tottenham Hotspur együttesét.
2019.06.02. 11:27

Klopp a király

A Liverpool FC Európa futballjának új uralkodója, miután – története során hatodszor – megnyerte a legtekintélyesebb európai klubkupát. A „vörösök” nagyon óvatosan futballoztak, semmit sem kockáztattak, de a játék képe alapján feltétlenül megérdemelten nyertek.
2019.06.01. 20:50

A Liverpool nyerte meg az idei Bajnokok Ligáját

Mohamed Salah a 2. percben lőtt tizenegy-góljával, valamint Divock Origi a 97. percben rúgott találatával 2-0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt a labdarúgó Bajnokok Ligája 2018–2019-es idényének madridi döntőjében.
2019.06.01. 19:10

Nagy László játéka kérdéses a döntőben

A csapatkapitány Nagy László és a kapus Sterbik Árpád sérülés miatt valószínűleg nem léphet pályára a Telekom Veszprém csapatában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi, kölni döntőjében.
2019.06.01. 18:30

Szenzációs siker: BL-döntős a Veszprém

A Telekom Veszprém 33-30-ra legyőzte a lengyel Vive Kielce csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája szombati elődöntőjében, a kölni négyes döntő első játéknapján.
2019.06.01. 09:36

Egy városnyi angol megszállta Madridot

Több száz különjárat emelkedett a levegőbe Londonból vagy Liverpoolból Madrid felé. Egy városnyi brit indult útnak a spanyol főváros felé a ma esti labdarúgó Bajnokok Ligájára. Angol források szerint hetvenezren keltek útra, pedig a Tottenham FC és a Liverpool 33 226 jegyet kapott csak összesen a fináléra. Az elmúlt napokban Anglia inkább a BL-döntő lázában égett, mint Madrid – de a mostani immár a finálé napja.
2019.05.18. 20:21

Marozsán Dzsenifer a csúcson: BL-győztes Pesten a Lyon

A francia Olympique Lyon hatodszor, magyar származású középpályása, Marozsán Dzsenifer negyedszer nyerte meg a női labdarúgó Bajnokok Ligáját, amelynek szombati, budapesti döntőjében 4-1-re legyőzték az FC Barcelonát.
2019.05.18. 10:19

Több BL-döntőt is hoz a szombat

A női focisták budapesti összecsapása csak az egyik rangos esemény lesz Európa sportéletében szombaton. Nem is beszélve az FA Kupa fináléjáról.
2019.05.17. 11:51

Kitört a futballháború: kettészakad Európa

A kuparendszert teljesen átalakítaná az Európa Labdarúgó Szövetség, de a nemzeti bajnokságok érdekképviselete tiltakozik az élcsapatokat előnybe részesítő elképzelések ellen.
2019.05.16. 08:54

Bajnokok Ligája: záródnak az ajtók a magyarok számára

Sajtóértesülések szerint a korábban napvilágot látott terveknél is nagyobb mértékben épül majd a legerősebb nemzeti labdarúgó-bajnokságok sztárcsapataira a Bajnokok Ligája 2024-től. Szabados Gábor sportközgazdász ennek mozgatórugóira is rávilágított az InfoRádióban.
2019.05.14. 23:26

Kikapott a Szolnok a zárófordulóban

A nyolcas döntőtől már korábban elbúcsúzó Szolnok kikapott az utolsó fordulóban kedden a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtáblájának utolsó, tizennegyedik fordulójában.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.