Jácint

bajnokok ligája

2019.08.15. 14:15

BL-átalakítás: fontos döntés Ceferintől

Elhalasztotta tárgyalását a Bajnokok Ligája jövőbeni átalakításáról a klubok és a ligák képviselőivel Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke.
2019.08.13. 19:59

A Dinamo Zagreb kiütötte a Ferencvárost

A Dinamo Zagreb az első félidő után még „csak” 1-0-ra vezetett, a másodikban kiütötte a Ferencvárost a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében. A zöld-fehérek a BL-ből kiestek, a nemzetközi kupaküzdelmekből azonban nem, a jövő héten az Európa-ligában a Maccabi Tel-Avivval vagy a litván Suduvával játszanak majd.
2019.08.13. 16:15

Nehéz feladat előtt a Ferencváros

Többhetes programot biztosíthat kedd este a Ferencváros a híveinek. A nyár harmadik telt házas (vagy szinte telt házas) Üllői úti kupamérkőzésén a Dinamo Zagreb ellen továbbjutással eldöntené, hogy „legalább” az Európa-ligában mindenképpen szerepel majd az ősszel. De, persze nyitva maradna a nagy álom, a BL-szereplés lehetősége is.
2019.08.06. 19:40

Bravúros döntetlennel jöhet haza a Fradi Zágrábból: 1-1

A Ferencváros gyorsan gólt kapott, de aztán magára talált, s a Dinamo Zagreb mezőnyfölénye ellenére 1-1-es döntetlent ért el a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában. Visszavágó egy hét múlva, a Groupama Arénában.
2019.07.30. 20:03

Továbbjutott a Fradi, de a szurkolók jobbak voltak, mint a csapat

A Ferencváros a hazai 3-1 után idegenbeli 1-1-gyel jutott tovább a Bajnokok Ligája selejtezőjében a máltai Valletta ellen. Következő ellenfele a jövő héten a Dinamo Zagreb lesz. A Fradi-szurkolók egy percre sem lankadtak Máltán, végigénekelték a mérkőzést.
2019.07.17. 21:34

Idegenbeli győzelemmel simán továbbjutott a Ferencváros

Nagyszerű kezdéssel gyorsan kétgólos előnybe kerülve, a második félidő elején újabb gólt szerezve a Ferencváros magabiztosan továbbjutott a BL-selejtezőben a bolgár Ludogorec ellen. A magyar bajnok 3-2-re nyert, s kettős győzelemmel, 5-3-s összesítéssel lépet egyet előre. Következő ellenfele a máltai Valletta FC lesz.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.