Ilona

babos tímea

2019.07.12. 19:10

Baboséknak véget ért Wimbledon

A harmadikként rangsorolt Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh kettős búcsúztatta az elődöntőben azt első helyen kiemelt párost.
2019.07.09. 19:06

Wimbledon - Babosék a legjobb négy között

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős eredetileg nyolcaddöntőt játszott volna, de ellenfele - az Alize Cornet, Petra Martic francia, horvát páros - sérülése és visszalépése miatt már a legjobb nyolc között vívott mérkőzést.
2019.07.08. 22:05

Babosék már a nyolc között

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős játék nélkül jutott tovább a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének nyolcaddöntőjéből.
2019.07.03. 19:22

Wimbledon: Babosék a második fordulóban női párosban

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic duója bejutott a második fordulóba, a legjobb 32 közé a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyében. Stollár Fanny és Onsz Dzsabúr párosa kiesett.
2019.06.20. 20:52

Kiderült, kivel edz Babos Tímea

A 46 éves amerikai Michael Joyce 2004 és 2011 között Marija Sarapova trénere volt, az orosz játékos az ő irányításával vált világelsővé, és három Grand Slam-tornát nyert. Az amerikai edző idén áprilisig a kanadai Eugenie Bouchard szakmai stábját vezette.
2019.06.09. 12:59

Magyar bajnok a Roland Garroson

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét a francia nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:2, 6:3-ra legyőzte a kínai Tuan Jing-jinget és Cseng Szaj-szajt.
2019.06.04. 15:43

Babosék menetelnek Párizsban

Babos Tímea oldalán Kristina Mladenoviccsal bejutott az elődöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság női páros versenyében.
2019.05.24. 16:21

Babos Tímea lemaradt a főtábláról

Babos Tímea három szettben (6:2, 2:6, 6:3) kikapott a spanyol Aliona Bolsova Zadoinovtól a francia nyílt teniszbajnokság női egyes selejtezőjének harmadik, utolsó fordulójában.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.