2023. december 17. 12:44 Elkelt a 140 milliós magyar festmény A Virág Judit Galéria 74. Téli Aukcióját tartották. Két festményt is 100 millió forint felett vittek el.
2023. július 24. 04:56 Hihetetlen összeget kérnek egy Apple-cipőért, megvan ennek is az oka A Sotheby's aukciósház kínálatában felbukkant egy pár Apple-cipő. Még a múlt században gyártották.
2023. június 8. 16:56 Elárverezték, de nagyot bukott a Hitler-relikvia Adolf Hitler ceruzájáért 5400 fontot adtak egy árverésen, holott előtte ennek tízszeresét várták érte.
2023. május 5. 19:51 "Kéri vissza" részvényeit a Magyar Telekom 14,6 milliárd forint értékben most visszavásárolna a telekommunikációs cég.
2023. február 13. 06:45 Mesés áron cserélhet gazdát egy majdnem hétköznapi iPhone A tulajdonos 50 ezer dollárt szeretne kapni a készülékért.
2022. november 25. 06:24 2,4 millióért árvereznek el egy Csepel motorkerékpárt – fotók A nyolcvanadik Művészeti Aukció a BÁV történetében az első olyan árverés, ahol járművekre is lehet licitálni. Megközelítőleg hétszáz tétel kerül kalapács alá a december elején kezdődő rendezvényen.
2022. november 16. 21:55 Elképesztő összegért kelt el Steve Jobs letaposott papucsa Elárverezték az egykori Apple-vezér, Steve Jobs lábbelijeit. A licit végén 218 ezer dollárt adtak értük.
2022. november 10. 09:07 Mesébe illő áron kelt el a csodagyémánt Az eladó csalódott, mert jóval többet akart kapni a drágakőért.
2022. augusztus 11. 08:40 Indul a verseny Michael Jordan utolsó Bulls-mezéért A 23-as mez 3-5 millió dollárért kelhet el.
2022. június 7. 05:30 Eladóvá vált egy 343 éves intarziás hegedű - 4 milliárdért A valaha volt legjobb Stradivariusnak mondják.
2022. május 11. 19:44 Rekordáron kelt el Andy Warhol ikonikus Marilyn Monroe-portréja A színésznőt ábrázoló 1964-es portré 195 millió dollárért (69,9 milliárd forint) kelt el egy hétfő esti New York-i aukción, ezzel a szitanyomat lett minden idők legdrágább, amerikai alkotótól származó műve, egyben a legdrágább 20. századi műalkotás, amelyet nyilvános árverésen eladtak.
2022. április 13. 18:17 Túl sok 180 millió forint egy Messi-kártyáért? Nem mindenkinek – fotó Ennyiért kelt el egy aukción a tízdarabos limitált széria egyik darabja.
2021. december 20. 06:45 Megdőlt minden eddigi aukciós csúcs Magyarországon A Titokzatos sziget csaknem fél milliárd forintot ért a vásárlónak.
2021. december 8. 18:14 Elmérték a minimálárat a világ legelső postabélyegének árverésénél Hiába került kalapács alá az 1840-es tétel, nem kellett senkinek 1,64 milliárd forintnyi fontért.
2021. november 19. 09:46 Anton Molnart megihlette a Bitcoin titokzatos szülőatyja Első és egyetlen nem helyettesíthető tokenjét indítja el a világhírű magyar festőművész.
2021. november 17. 12:20 Rekordáron kelt el egy Frida Kahlo-önarckép Soha ennyi pénzt aukción még nem fizettek latin-amerikai művész alkotásáért.
2021. november 17. 12:01 Jótékonysági aukciót szervez a Magyar Telekom A Magyar Telekom a jogelődei által épített, különleges örökségét teszi elérhetővé. A december 1-jei ótékonysági árverés bevételét a Ludwig Múzeum közönségélményének digitális fejlesztésére ajánlja fel.
2021. október 14. 21:01 Csaknem nyolcmilliárdért kelt el Banksy félig ledarált képe Új bevételi rekordot hozott az eladás a rejtőzködő művésznek.
2021. október 7. 07:46 Pár ezer forinttól a sok tízmillióig vitték a lefoglalt autókat Így működik a Nemzeti Adó- és Vámhivatal árverési rendszere.
2021. szeptember 27. 11:56 Több százezerért kelt el Rejtő Jenő könyve Egy 1794-ben kiadott Károli Biblia és Kossuth Lajos kézirata kelt el a legmagasabb áron az antikvarium.hu vasárnap este zárult online könyvárverésén.