Megzavarta a rablókat a sztárfocista

Infostart
2008. december 3. 09:30
Két futballistát, a liverpooli Jermaine Pennantet és a Blackburnben szereplő Roque Santa Cruzt is kirabolták az utóbbi napokban.

Kirabolták a Blackburn paraguayi csatárának, Roque Santa Cruznak az otthonát Bowdonban. A labdarúgó nem volt otthon, amikor a maszkot viselő rablók betörtek, és feleségét, Giselle-t gyermekei szeme előtt késsel fenyegették meg, hogy adja át ékszereit.

Az eset még szombaton este történt. A futballista feleségének, valamint két kisgyermekének sem esett bántódása.

Szintén betörők jártak a Liverpoolban szereplő Jermaine Pennant hale-i otthonában, amíg a futballista és menyasszonya aludt. A tolvajok a játékos sportautóit nézték ki maguknak, azonban Pennant felébredt a zajokra, és megzavarta a betörőket, akik ezért elmenekültek. A rendőrök később megtalálták azt a kocsit, amivel a tolvajok elhajtottak, de a betörőket még keresik

"Félelmetes volt. Örülünk, hogy minden rendben zárult" - emlékezett vissza a labdarúgó.

A tolvajok korábban kilenc liverpooli játékoshoz törtek már be. Tavaly decemberben Steven Gerrard feleségének ékszereit tulajdonították el, legutóbb pedig Lucas Leiva házába hatoltak be.