Forgalomkorlátozás lesz az M0-s és az M5-ös gyáli csomópontjában

InfoRádió / MTI
2015. április 13. 14:59
Burkolatjavítási munkák miatt forgalomkorlátozás lesz kedden az M0-s autóút és az M5-ös autópálya gyáli csomópontjában, az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs vezetője hétfőn az MTI-t.

Pécsi Norbert Sándor elmondta: a munkavégzés az M5-ös autópálya 23-as kilométerénél a Budapest felé vezető oldalon a gyűjtő-elosztó pályáján történik, ezért terelőutakat jelölnek ki.

"A Budapest felé közlekedők nem tudnak kihajtani a gyáli csomópontnál az M0-s autóút, illetve Gyál, Alsónémedi felé, hanem tovább kell autózniuk, és az M51-es autóúton keresztül juthatnak el az M0-sra" - közölte.

Hozzátette: a korlátozás és az elterelés csak a Szeged felől érkező forgalmat érinti, a Szeged felé tartók, illetve az M0-s autóúton közlekedők továbbra is minden irányban használhatják a gyáli csomópontot.