Hat éjszakára lezárják a Sibrik Miklós úti felüljárót

InfoRádió / MTI
2014. augusztus 28. 06:28
Csütörtök estétől hat éjszakára lezárják a fővárosi Sibrik Miklós úti felüljárót az újjáépítéséhez kapcsolódó bontási munkák miatt - közölte a Budapesti Közlekedési Központ szerdán az MTI-vel.

A lezárás szeptember 2-ig minden este 10 órától másnap hajnali 4 óráig tart, a kerülőútvonalakról a kihelyezett táblák adnak tájékoztatást.

A lezárás miatt 22 órától üzemzárásig módosított útvonalon közlekedik majd a 68-as, a 85-ös, a 98-as, a 151-es, és a 202E busz, valamint a 909-es és 968-as éjszakai busz.

A Sibrik Miklós úti felüljáró felújítását áprilisban kezdték el az előkészítő munkálatokkal és az elhasználódott tartóelemek elbontásával. A rekonstrukciós munkák keretében kicserélik a felüljáró teljes szerkezetét, új útpályát építenek, a gyalogosjárdán pedig részben kerékpársávot, részben közös használatú gyalogos-kerékpáros útfelületet hoznak létre.