Inforádió

Meghallgatom Élő adás

Újabb magyar Eb-érmek reménye - sport a tévében

Inforádió

Meghallgatom Élő adás
  • Legfrissebb hírek
  • Közlekedési hírek
  • Időjárásjelentés
  • Orvosmeteorológia
  • Sporthírek
  • Gazdasági hírek
Vasárnap is rövid pályás úszó Európa-bajnokság - a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban. Cseh László és Kenderesi Tamás 200 méteres pillangóúszásban, Kapás Boglárka pedig 400 gyorson a döntőbe jutott az Európa-bajnokság vasárnapi, utolsó versenynapjának délelőtti programjában.

December 17., vasárnap:

M4 Sport:

9.30 és 17.00: Úszás, rövidpályás Eb, Koppenhága, előfutamok, elődöntők, döntők

13.57: Röplabda, női NB I: Kaposvár-Nyíregyháza

19.42: Kézilabda, férfi NB I: Tatabánya-Szeged

Sport 1

2.15: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Los Angeles Chargers

14.15: Kézilabda, női vb, a 3. helyért

17.00: Kézilabda, női vb, döntő

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Deportivo La Coruna

22.45: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

Sport 2

1.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság

Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1

9.15 és 12.15: Alpesi sí, vk, férfi óriásműlesiklás, 1. és 2. futam, Olaszország

10.30: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Franciaország

11.45: Sílövészet, vk, női tömegrajtos verseny, Franciaország

13.30: Síugrás, vk, Svájc

19.45: Sznúker, Skót Open, Glasgow, döntő

Eurosport 2

11.15: Sífutás, vk, női 10 km klasszikus, Olaszország

12.15: Hódeszka, vk, Ausztria

13.45: Sznúker, Skót Open, Glasgow, döntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Bayer Leverkusen

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Hertha Berlin

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-AC Milan

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-SPAL

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

Digisport 3

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Anderlecht

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Genk

Spíler TV

1.05: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Montreal Canadiens

4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Nashville Predators

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Manchester United

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool