394.6
365.12
65493.78

Felhőszakadás miatt végleg leállt a játék Zalaegerszegen - Labdarúgó NB I

Felhőszakadás és jégeső miatt nem tudták elkezdeni a pénteki ZTE FC-Lombard Pápa mérkőzés második félidejét a labdarúgó Soproni Liga 3. fordulójában. A tartósan kedvezőtlen időjárási körülmények miatt Berger József játékvezető végül úgy döntött, hogy nem folytatják a találkozót.

A folytatás egyelőre bizonytalan, a szünetben a hazai együttes vezet 2-1-re.

Több mint húsz perces kényszerszünet után 20:25 órakor elkezdődött a második félidő a pénteki ZTE FC-Lombard Pápa labdarúgó Soproni Liga-találkozón.

A második félidő 15. percében ismét félbeszakadt a pénteki ZTE FC-Lombard Pápa labdarúgó Soproni Liga-találkozó. Ekkor a vihar újabb hulláma érte el a pályát és környékét, így Berger játékvezető az öltözőbe küldte a csapatokat.

A tartósan kedvezőtlen időjárási körülmények miatt Berger József játékvezető végül úgy döntött, hogy nem folytatják a találkozót.

Az ügyben a szövetség versenybizottsága dönt majd, helyszíni információk szerint valószínű, hogy újrajátsszák a meccset.

2024.03.28. csütörtök, 18:00